Workbench Menu (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: File
lt: Failas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Top
lt: Viršus

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Mail
lt: Paštas

en: Node
lt: Mazgas

en: Order
lt: Tvarka

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Menu Name
lt: Meniu pavadinimas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Menus
lt: Meniu
