Workbench Menu (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: File
os: Файл

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Path
os: Фæндаг
