Workbench Menu (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
