Workbench Menu (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: File
ro: Fișier

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Parent
ro: Părinte

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Label
ro: Etichetă

en: Top
ro: Sus

en: Path
ro: Cale

en: Menu
ro: Meniu

en: Mail
ro: E-mail

en: Node
ro: Nod

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Order
ro: Comandă

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Select
ro: Alege

en: Menus
ro: Meniuri

en: Item ID
ro: ID-ul elementului

en: Taxonomy Term
ro: Termen Taxonomie
