Workbench Menu (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: Order
sr: Редослед

en: Hidden
sr: Сакривено
