Workbench Menu (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: Order
th: เรียงตาม

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Select
th: เลือก

en: Menus
th: เมนู

en: Taxonomy Term
th: การจัดหมวดหมู่เนื้อหาด้วยเทอม
