Workbench Menu (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Home
ca: Inici

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: File
ca: Fitxer

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Node ID
ca: ID del node

en: Label
ca: Etiqueta

en: Top
ca: Part superior

en: Audio
ca: Àudio

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: Mail
ca: Correu

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Order
ca: Ordre

en: Hidden
ca: Ocult

en: Menu Name
ca: Nom del menú

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Menus
ca: Menús

en: File Type
ca: Tipus de fitxer

en: Item ID
ca: ID d'element

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia
