Workbench Menu (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: File
et: Manus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Top
et: Ülesse

en: Audio
et: Heli

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: Mail
et: E-post

en: Node
et: Postitus

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Base
et: Baas

en: Order
et: Järjestus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Select
et: Vali

en: Menus
et: Menüüd

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin
