Workbench Menu (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Item Name
he: שם הפריט

en: File
he: קובץ

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Parent
he: אב

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Label
he: תווית

en: Top
he: עליון

en: Audio
he: אודיו

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Menu
he: תפריט

en: Mail
he: מייל

en: Node
he: פריט תוכן

en: Order
he: סידור

en: Hidden
he: מוסתר

en: Menu Name
he: שם התפריט

en: Select
he: בחר

en: Menus
he: תפריטים

en: Workbench
he: שולחן עבודה
