Workbench Menu (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Item Name
hu: Tétel neve

en: File
hu: Fájl

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Parent
hu: Szülő

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Label
hu: Címke

en: Top
hu: Teteje

en: Audio
hu: Hanganyag

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Menu
hu: Menü

en: ID
hu: Azonosító

en: Mail
hu: Levél

en: Node
hu: Tartalom

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Base
hu: Alap

en: Order
hu: Rendelés

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Menu Name
hu: Menü neve

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Menus
hu: Menük

en: File Type
hu: Fájl típusa

en: Item ID
hu: Elem azonosítója

en: Taxonomy Term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Workbench
hu: Szerkesztőség

en: Menu weight.
hu: Menü súly.

en: Menu item weight within menu.
hu: Menüelem súlya a menün belül.

en: Menu Weight
hu: Menü súly
