Workbench Menu (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Top
ne: माथि

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Mail
ne: पत्र

en: Node
ne: नोड

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Menus
ne: मेनु
