Workbench Menu (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: File
nn: Fil

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Hidden
nn: Skjult

en: Menus
nn: Menyar
