Workbench Menu (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Home
sk: Domov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: File
sk: Súbor

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Label
sk: Označenie

en: Top
sk: Navrch

en: Path
sk: Cesta

en: Mail
sk: Pošta

en: Node
sk: Uzol

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Order
sk: Poradie

en: Hidden
sk: Skryté

en: Menu Name
sk: Meno menu

en: Menu Items
sk: Položky menu

en: Select
sk: Zvoľte

en: Menus
sk: Menu

en: Item ID
sk: ID položky

en: Taxonomy Term
sk: Termín taxonómie
