Workbench Menu (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: File
bg: Файл

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Node ID
bg: Номер

en: Label
bg: Заглавие

en: Top
bg: Връх

en: Audio
bg: Музика

en: Path
bg: Път

en: Menu
bg: Меню

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Node
bg: Материал

en: Order
bg: Поръчка

en: Hidden
bg: Скрит

en: Select
bg: Избери

en: Menus
bg: Менюта
