Workbench Menu (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Home
eu: Azala

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Label
eu: Etiketa

en: Top
eu: Goian

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: Node
eu: Nodoa

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Order
eu: Ordena

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Select
eu: Aukeratu

en: Menus
eu: Menuak
