Workbench Menu (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Order
ps: اوډون

en: Hidden
ps: پټ

en: Select
ps: غوره

en: Menus
ps: غورنۍ
