Workbench Menu (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: File
ug: ھۆججەت

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Top
ug: ئۈستى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Base
ug: ئاساس

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر
