Workbench Moderation (7.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Last updated
nn: Sist oppdatera

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Published
nn: Publisert

en: Log message
nn: Loggmelding

en: revert
nn: tilbakestill

en: Revision
nn: Utgåve

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
