Workbench Moderation (7.x-1.0-beta6) - en to af translation catalogue (32 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Configure content moderation.
af: Verstel die moderasie van inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Log message
af: Logboodskap

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Moderate
af: Modereer.

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
