Workbench Moderation (7.x-1.0-beta6) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Published
bg: Публикувано

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: State
bg: Статус

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: revert
bg: връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: Apply
bg: Търси

en: Unpublish
bg: Отпубликувай
