Workbench Moderation (7.x-1.0-beta6) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Sort By
ga: Sórtáil de réir
