Workbench Moderation (7.x-1.0-beta6) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
