Workbench Moderation (7.x-1.0-beta6) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌
