Workbench Moderation (7.x-1.0-beta6) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: State
sr: Статус

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: New draft
sr: Нови предлог

en: Edit draft
sr: Промени предлог
