Workbench Moderation (7.x-1.0-beta7) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Published
am: የታተመ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Unpublish
am: ያልታተመ
