Workbench Moderation (7.x-1.0-beta7) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Check
th: เช็ค

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: State
th: รัฐ

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Custom text
th: กำหนดรูปแบบข้อความเอง

en: revision user
th: การแก้ไขผู้ใช้

en: view all
th: ดูทั้งหมด
