Workbench Moderation (7.x-1.0-beta8) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Configure content moderation.
fi: Määritä sisällön moderointi.

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: States
fi: Tilat

en: User
fi: Käyttäjä

en: Check
fi: Muu suoritus

en: Created
fi: Luotu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: State
fi: Tila

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Moderate
fi: Moderoi

en: revert
fi: palauta

en: Revision
fi: Versio

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Apply
fi: Käytä

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Custom text
fi: Muokattu teksti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: revision user
fi: version käyttäjä

en: New draft
fi: Uusi lunnos

en: Edit draft
fi: Muokkaa luonnosta
