Workbench Moderation (7.x-1.0-beta8) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Configure content moderation.
hr: Podesite moderiranje sadržaja

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Published
hr: Objavljeno

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: Current
hr: Trenutno

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: revert
hr: vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: Apply
hr: Primjeni

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst

en: Asc
hr: Uzlazno
