Workbench Moderation (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: States
he: מצבים

en: User
he: משתמש

en: Check
he: בדיקה

en: Created
he: נוצר

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Published
he: מפורסם

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Current
he: נוכחי

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Apply
he: החל

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: view all
he: צפה בכולם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Workbench
he: שולחן עבודה

en: Content I've Edited
he: תוכן שערכתי

en: You haven't created or edited any content.
he: לא יצרת או ערכת שום תוכן
