Workbench Moderation (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: To
jv: Marang

en: Published
jv: Dipacak

en: Log message
jv: Pesen log

en: Current
jv: Saiki

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: revert
jv: balékna

en: Revision
jv: Perubahan

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
