Workbench Moderation (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
