Workbench Moderation (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
