Workbench Moderation (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
