Workbench Moderation (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Configure content moderation.
ar: إعداد  مراقبة المحتوى.

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: States
ar: الحالات

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Published
ar: منشور

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: Current
ar: الحالي

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Moderate
ar: مراقبة

en: revert
ar: استرجاع

en: Revision
ar: مراجعة

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Apply
ar: تطبيق

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
