Workbench Moderation (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Published
ast: Espublizáu

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: revert
ast: desfacer

en: Revision
ast: Revisión

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
