Workbench Moderation (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Created
eu: Sortua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Published
eu: Argitaratua

en: Log message
eu: Log mezua

en: Current
eu: Unekoa

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Moderate
eu: Moderatu

en: revert
eu: leheneratu

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Apply
eu: Ezarri

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: view all
eu: guztiak ikusi

en: Asc
eu: Goraka
