Workbench Moderation (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (38 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: States
is: Stöður

en: User
is: Notandi

en: Check
is: Athuga

en: Created
is: Stofnað

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Published
is: Birt

en: Current
is: Núverandi

en: State
is: Fylki

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: revert
is: bakfæra

en: Revision
is: Útgáfa

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
