Workbench Moderation (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Published
sl: Objavljeno

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Machine name
sl: Strojno ime
