Workbench Moderation (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Published
sq: Publikuar

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Anonymous
sq: Anonim

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi
