Workbench Moderation (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: delete
is: strika

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Actions
is: Gerðir

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Last updated
is: Seinasta dagføring

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: view
is: vís

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: User
is: Brúkari

en: action
is: gerð

en: Created
is: Stovnað

en: Node
is: Knútur

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Published
is: Útgivið

en: Revisions
is: Útgávur

en: Log message
is: Boð í gerðalista

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: revert
is: før aftur

en: Revision
is: Útgáva

en: Unpublish
is: Tak aftur

en: Machine name
is: Maskinnavn
