Workbench Moderation (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (52 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Configure content moderation.
gl: Configure a moderación do contido

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: States
gl: Estados

en: User
gl: Usuario/a

en: action
gl: acción

en: Check
gl: Comprobar

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Current
gl: Actual

en: State
gl: Estado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Force transition
gl: Forzar transición

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: revision user
gl: usuario revisor

en: view all
gl: ver todo

en: Edit draft
gl: Editar borrador

en: Default moderation state
gl: Estado moderación por defecto
