Workbench Moderation (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (74 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Configure content moderation.
hu: A tartalommoderáció beállítása.

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: States
hu: Állapotok

en: User
hu: Felhasználó

en: action
hu: művelet

en: Check
hu: Csekk

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Published
hu: Közzétéve

en: Revisions
hu: Változatok

en: Log message
hu: Üzenet

en: Current
hu: Jelenlegi

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Moderate
hu: Moderálás

en: revert
hu: visszaállítás

en: Revision
hu: Változat

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: New content
hu: Új tartalom

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Force transition
hu: Erőltetett átmenet

en: Moderation Status
hu: Moderálási állapot

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Previous state
hu: Előző állapot

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Moderation state
hu: Moderációs állapot

en: revision user
hu: változatot készítő felhasználó

en: Edited
hu: Szerkesztve

en: Output machine name
hu: Kimeneti, programok által használt név

en: view all
hu: összes megtekintése

en: Transitions
hu: Átmenetek

en: Asc
hu: Növ

en: Workbench
hu: Szerkesztőség

en: Content I've Edited
hu: Saját szerkesztett tartalom

en: You haven't created or edited any content.
hu: Még nem lett létrehozva tartalom.

en: Revised by
hu: Megvizsgálta

en: From state
hu: Kezdeti állapot

en: New draft
hu: Új piszkozat

en: Edit draft
hu: Piszkozat szerkesztése

en: View published
hu: Közzétettek megtekintése

en: View draft
hu: Vázlat megtekintése

en: View moderation history
hu: Moderálási történet

en: Default moderation state
hu: Alapértelmezett moderációs állapot

en: Needs Review
hu: Átnézésre vár

en: This list displays content you have created that is not published. Currently there is no such content.
hu: Ezen a képernyőn láthatóak a jelen felhasználó által szerkesztett, de nem közzétett tartalmak. Jelenleg nincs ilyen.
