Workbench Moderation (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: action
ka: ოპერაცია

en: Created
ka: შექმნილია

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.

en: - All -
ka: - ყველა -
