Workbench Moderation (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Configure content moderation.
kk: мазмұнды теңшеу

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Unpublish
kk: Жарияламау
