Workbench Moderation (7.x-1.2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: - All -
mk: - Сите -
