Workbench Moderation (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (29 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: From
my: မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: - All -
my: - အားလုံး -
