Workbench Moderation (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
