Workbench Moderation (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: States
az: Dövlətlər

en: User
az: İstifadəçi

en: action
az: hərəkət

en: Node
az: Material

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Current
az: Hazırkı

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Anonymous
az: Anonim

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala
