Workbench Moderation (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: action
be: дзеянне

en: Node
be: Вузел

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Current
be: Бягучы

en: Anonymous
be: Ананім

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: revert
be: адкат

en: Revision
be: Версія

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Apply
be: Ужыць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Machine name
be: Машынная назва
