Workbench Moderation (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (60 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Configure content moderation.
ca: Configuració de la moderació de contingut.

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en:  and
ca:  i

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: States
ca: Estats

en: User
ca: Usuari

en: action
ca: acció

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Published
ca: Publicat

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Current
ca: Actual

en: State
ca: Estat

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Moderate
ca: Modera

en: revert
ca: reverteix

en: Revision
ca: Revisió

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Apply
ca: Aplica

en: Unpublish
ca: Retira

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Previous state
ca: Estat previ

en: Node revision
ca: Revisió de node

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: revision user
ca: usuari de la revisió

en: New state
ca: Nou estat

en: Output machine name
ca: Ensenya el nom màquina

en: view all
ca: veure tots

en: Transitions
ca: Transicions

en: - Choose state -
ca: - Escull l'estat -

en: From state
ca: Des de l'estat

en: Default moderation state
ca: Estat de moderació predeterminat
